niedziela, 2 czerwca 2024

Majowy motyl

Witajcie Kochani! Maj szybciutko minął, a ja z małym opóźnieniem pokażę Wam majowego, skarpetkowego motyla :). Uszyty jest w formie zawieszki, a powstał z potrzeby chwili :). Tak po prostu, pewnego dnia postanowiłam, że uszyję lalkę motyla - taki mój twórczy kaprys :)).


Motylka posyłam na zabawę do Reni (TUTAJ).Moi Drodzy, bardzo dziękuję Wam, że ciągłe zaglądacie do mojego skarpetkowego świata :). U mnie wszystko jest ok, ale ten rok szkolny był wyjątkowo intensywny  i nie ukrywam, że cieszę się na samą myśl o zbliżających się wakacjach. Może wraz z odrobiną odpoczynku, moja wena pisarka wróci ...  Przynajmniej taką mam nadzieję  :)).

Ściskam Was mocno,
Justyna


sobota, 27 kwietnia 2024

Wiosenny zając

Witajcie Kochani po dłuższej przerwie :). U mnie wszystko dobrze, ale niestety na bloga nie mam ostatnio czasu. Nie chcę jednak całkowicie porzucać swojego twórczego kącika w wirtualnym świecie więc od czasu do czasu wpadnę pokazać Wam co ciekawego w mojej skarpetkowej pracowni powstaje :)). Dziś bardzo oryginalny zajączek :).


Moi Drodzy, przesyłam Wam serdeczne pozdrowienia, życzę udanego długiego weekendu i do zobaczenia :),


Justyna

piątek, 23 lutego 2024

Czekoladowy maluszek :)

Witajcie Kochani! Wpadam tylko na chwilkę, żeby pokazać Wam bardzo malutkiego skarpeciaka - brelok w kolorze słodkiej mlecznej czekolady z nutką białej :). Laleczkę szyłam juz dawno, ale zapomniałam Wam pokazać. Na szczęście odnalazłam ją w czeluściach folderu LALKI i dzisiejszy dzień należy do niej :))).
Szycie skarpeciaków, to jest to co kocham najbardziej, a więc laleczka wędruje na kolejną odsłonę zabawy u Reni  (TUTAJ).Do zobaczenia 😊,
Justyna